פרסם אצלנו
צור קשר
יום ראשון 21.04.2024
יונירום אלקטרוניקס בע"מ, נציגת חברת Conergy בישראל השלימה את הקמת 2 המערכות הסולאריות הראשונות בישראל על גגות במסגרת ההסדרה למערכות בינוניות.
10/10/2011 07:57

החברה הקימה שתי מערכות בהספק 630 קוו"ט כל אחת על גבי גג מפעל תופאפ תעשיות בבאר טוביה ועל גג מרכז ביג בטבריה עלית.
יונירום אלקטרוניקס בע"מ, נציגת חברת Conergy בישראל השלימה את הקמת 2 המערכות הסולאריות הראשונות בישראל על גגות במסגרת ההסדרה למערכות בינוניות. החברה הקימה שתי מערכות בהספק 630 קוו"ט כל אחת על גבי גג מפעל תופאפ תעשיות בבאר טוביה ועל גג מרכז ביג בטבריה עלית. כך מדווח הפורטל תשתיות.

המערכות נבדקו ע"י אנשי חברת חשמל אשר אף התקינו גם מוני ייצור אך בסיום הבדיקה נותקו המערכות עד לאישור החוזה הגנרי במליאת רשות החשמל. התכנון החשמלי כלל גם מערך מתח גבוה חדש ושינוי במתקן המתח הגבוה הפרטי, בחברה ציינו לטובה את הליך ביצוע השינויים על ידי עובדי חברת החשמל אשר פעלו במהירות וסייעו רבות להצלחת הפרויקט.

כל מערכת סולארית מורכבת מכ- 2816 פאנלים מסדרה POWERPLUS 225P מתוצרת חברת Conergy גרמניה. ושני ממירים מרכזיים בהספק 300 קוו"ט מתוצרת חברת Conergy. התכנון והביצוע של המערכות נעשה בארץ ע"י חברת יונירום אלקטרוניקס בע"מ אשר ליוותה את הפרוייקט משלב ההגשה חודשים ועד למסירת הפרוייקט. באתר מותקנת מערכת בקרה מתוצרת חברת Conergy המבקרת את פעולת היצור כולו מרמת הפנאל וההספק המופק ועד הזרמתו לרשת, המערכת בודקת מסביב לשעון את רמת הקרינה וטמפרטורת הקולטים ומבצעת חישובים לקביעת רמת ההספק ומתן התראות על חריגה ביצור ואו תקלות.

יונירום אלקטרוניקס פועלת בשוק מערכות הגיבוי וייצוב המתח להגנת מחשבים ועומסים קריטיים אחרים בארץ. החברה מוכרת בישראל כספק של מערכות אל-פסק איכותיות בכל ההספקים החל ממערכות חד פאזיות בהספק נמוך ועד להגנת אתרי מחשב גדולים.

מחירי סחורות
מדדי נפט וזהב
EIA today in energy